פקחי תנועה

הפקחים שלנו מוסמכים מטעם משטרת ישראל ואחראיים על הכוונת התנועה במקומות שבהם מתקיימות עבודות סלילה או עבודות לתחזוקת כבישים.

פקחי התנועה הם בוגרי הכשרה מקצועית מתאימה אשר מוסמכים על ידי רשות התמרור ומאושרים על ידי ראש אגף התנועה של משטרת ישראל. את תפקידם הם מבצעים בשטח כשהם לבושים מדים מתאימים.

פקחי התנועה ממלאים תפקיד מכריע בתנועה בכביש מכיוון שהם מנהלים את זרימת כלי הרכב ברחבי אתרי העבודה בכביש.

עד לייסוד תפקיד פקחי התנועה, היו שוטרי משטרת ישראל אחראיים על פיקוח באתרי עבודה בדרכים, כאשר היום פקחי התנועה הם אלה האחראיים כחוק על ליווי ופיקוח באתרי סלילה ואחזקה ברחבי הארץ.

ציוד מגן לפקח התנועה:

  • אפוד זוהר
  • נעלי בטיחות
  • מדים מלאים
  • כובע פקח
  • מכשיר קשר עם רמ”ק ופנס.

פקחי תנועה הינם חלק בלתי נפרד מן הסדרי תנועה זמניים ומאפשרים להולכי רגל ונוסעים להמשיך את שגרת חייהם באין מפריע. פקחי תנועה הינם אנשים בעלי הכשרה רלוונטית אשר ממלאים תפקיד מלא ערך. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות פקחי תנועה – אנשי המקצוע של פלא בדרכים פה בשבילכם.

אנו מאמינים שיצא לכם לראות ולפגוש את פקחי התנועה לא מעט פעמים במהלך חייכם, יחד עם זאת תמיד תהיתם לעצמכם מה הם התפקידים של אותם פקחים מאחורי הקלעים. כאשר אנחנו מדברים על פקחי תנועה אנו מדברים על בעלי מקצוע אשר תפקידם לספק הסדרי תנועה זמניים. פקחים אלו מלווים ללא לאות עבודות הנעשות בכביש, פועלים לשם מתן הסדרי תנועה ראויים ברגעים של חסימת כבישים ותורמים לכך שלא יהיו הפרעות בזרימת הרכבים.

פקחי תנועה הינם בעלי מקצוע מוסמכים אשר תפקידם לספק שירות עבור רשויות התמרור במדינת ישראל לרבות יזמים, בעלי עסקים, גופים עסקיים ופרטיים אשר צריכים פקחי תנועה למקרים שונים.

מחיפוש קטן בגוגל ובמנועי החיפוש אנו מגיעים אל מגוון רחב וגדול של חברות אשר מציגות את עצמן כחברות המתמחות בעולמות הסדרי התנועה בפרט מצטיינות בעמדת פקחי תנועה מן השורה הראשונה. יחד עם זאת מרחפת העננה – “איך נוכל לבחור את החברה הטובה ביותר עבורנו?” אנו מאמינים כי צריכים להתקיים מספר היבטים אשר יעידו על כך שמדובר בחברה הטובה ביותר עבורנו. ביניהם אנו נראה:

  • ניסיון לצד ותק – אנו נרצה לעבוד עם חברה עם ניסיון לצד ותק בעולמות הסדרי התנועה אשר מפעילה מערך רחב של פקחי תנועה מיומנים ומקצועיים. חברה בעלת ניסיון תדע איך לגשת אל המלאכה בצורה נכונה ואף לפעול בדרכים יצירתיות כשתדרש.
  • מוניטין – אין מן הנמנע כי חברה בעלת ניסיון לצד ותק צברה לעצמה מוניטין עם השנים. אנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת מוניטין חיובי בתחומה – כך נוכל לדעת שהגענו למקום הטב ביותר עבורנו.
  • חוג לקוחות – חוג לקוחות החברה מעיד לא מעט על פועלה, טיבה ואיכותה של החברה. אנו נרצה לבדוק מי הם חוג הלקוחות של החברה – רשויות מוניציפליות, עיריות, יזמי נדל”ן לצד עסקים נוספים. חוג הלקוחות של החברה הם הלכה למעה הפנים של החברה ואנו נרצה לתת להם משקל רב.
  • עבודה עם ציוד מגן – פקחי תנועה הינם חלק בלתי נפרד מן הסדרי תנועה זמניים וממלאים תפקיד מכריע בתנועה ובניידות פקחי תנועה בכביש. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה אשר מעסיקה פקחי תנועה מיומנים ששמה דגש על בטיחות ויש באמתחתם של פקחי התנועה שלה ציוד מגן רלוונטי – אפוד זוהר, נעלי בטיחות, מדים מלאים (בתפקיד), כובע פקח, מכשיר קשר עם רמ”ק ופנס וכל פריט הכרחי לשם שמירה על הבריאות שלהם.
  • מוסמכים מטעם משטרת ישראל ובוגרי הכשרה מתאימה – אם אנחנו נחזור אחורה בזמן אנו נגלה כי עד לפני מספר שנים שוטרי משטרת ישראל היו האמונים על פיקוח באתרי עבודה בדרכים, עם השנים נגלה הצורך בבעלי מקצוע המתמחים בתחום אשר לא מגיעים מן עולמות השיטור לשם הקצאת שוטרים למשימות אחרות. כיום על פי החוק פקחי התנועה הם האחראיים על ליווי ופיקוח באתרי סלילה ברחבי הארץ. אנו נרצה לוודא כי כל פקחי התנועה איתם אנו עובדים הינם בוגרי הכשרה רלוונטית מקצועית, מוסמכים על ידי אגף ורשות התמרור וקיבלו את אישור אגף התנועה של המטרה לעבוד במלאכה.

אמרתם פקחי תנועה – אמרתם פלא בדרכים

פקח תנועה בעבודה