אנחנו מגייסים

משרות פנויות

חושבים שאתם מתאימים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

פקח תנועה דרושים

אם הגעתם לכאן אין מן הנמנע שאתם מחפשים אחר המשרה הבאה שלכם. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של פלא בדרכים פה לעשות לכם מעט סדר.

עושים סדר ונכנסים לעובי הקורה: מי הם פקחי תנועה?

פקחי תנועה הינם חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מן התנועה בכביש מאחר והם מנהלים את זרימת התנועה באתרי עבודה ובכבישים הפזורים ברחבי הארץ. פקחי תנועה הינם בעלי מקצוע לכל דבר ועניין אשר עברו הכשרה מקצועית מתאימה והוסמכו על ידי רשות התמרור וקיבלו את אישורה של משטרת ישראל (אישורם חתום על ידי ראש אגף התנועה של משטרת ישראל). את תפקידם הם מבצעים כאשר הם לבושים מדים מתאימים ואת כל הציוד מגן הרלוונטי; אפוד זוהר, נעלי בטיחות, מדים מלאים, פנס, מכשיר קשר עם רמ״ק, כובע פקח ועוד.

לעבוד בתור פקח תנועה זה לא להגיע לעבודה אלא להגיע לעבוד, מדובר בתחושת שליחות בלתי נפרדת מאחר ואלו נותנים להולכי רגל ולמשתמשי הכביש להמשיך את שגרת חייהם באין מפריע. 

פלא בדרכים מפעילה מערך רחב של פקחי תנועה הפזורים בכל רחבי הארץ ואחראיים כחוק על ליווי ופיקוח באתרי סלילה ואחזקה ברחבי הארץ.

פקח תנועה: האם יש עבודה בתחום?

אנשים רבים המעוניינים להיכנס לתחום תוהים האם יש עבודה לפקחי תנועה. התשובה היא חד משמעית כן. כיום במדינת ישראל אנו רואים עשרות אלפי פרויקטים שונים, החל מפרויקטי נדלן, בנייה, תמא 38 ועד פיתוח תשתיות וסלילת כבישים; כל אלו דורשים פקחי תנועה מיומנים ומקצועיים לשם תפעול העבודה. לכן, אנו רואים צורך במספר רב של פקחי תנועה, כמו כן השעות הן גמישות לאורך כל שעות היממה.

פלא בדרכים מקצועיות ובטיחות

חברת פלא בדרכים הינה אחת מן החברות המובילות כיום בישראל בעולמות הסדרי התנועה ומספקת מעטפת מלאה למגוון רחב של לקוחות. בין היתר: פקחי תנועה, עגלות חץ, תמרורים לאתרי עבודה ועוד. מעת לעת אנו מחפשים לצרף למשפחתנו פקחי תנועה מיומנים אשר רואים את בטיחות המשתמשים כערך עליון, רוצים להתקדם ולהתפתח בעולמות הסדרי התנועה ולהרוויח בהתאם. 

בוחרים נכון – בוחרים פלא בדרכים.